W dniu 16 listopada 2014 r. rozpoczęliśmy współpracę z prestiżową i uznaną w całej Europie siecią sklepów samoobsługowych Leroy – Merlin. Podpisaliśmy umowę o współpracy ze sklepem tej sieci w Czyżynach.  W ramach tej współpracy realizujemy usługi montażowe oraz ogólnobudowlane dla klientów sklepu, zapewniając profesjonalizm w realizacji zleceń, zgodność z obowiązującymi przepisami prawa, w tym: BHP, przeciwpożarowymi, Polskimi Normami.
W dniu 22 listopada 2014 r. podpisaliśmy umowę o współpracy ze sklepem Leroy – Merlin Bonarka wskutek czego możemy z satysfakcją wykonywać usługi montażowe dla jeszcze większej grupy klientów naszego partnera.
W miniony piątek 9 stycznia br. odbyło się spotkanie podsumowujące naszą dotychczasową współpracę z Leroy – Merlin Bonarka. Bardzo się cieszymy, że nasze nasz partner opierając się na badaniach zadowoleniach klientów (ankieta) wyraził zadowolenie z jakości realizowanych m.in. przez nas usług montażowych.

adminAktualnościW dniu 16 listopada 2014 r. rozpoczęliśmy współpracę z prestiżową i uznaną w całej Europie siecią sklepów samoobsługowych Leroy – Merlin. Podpisaliśmy umowę o współpracy ze sklepem tej sieci w Czyżynach.  W ramach tej współpracy realizujemy usługi montażowe oraz ogólnobudowlane dla klientów sklepu, zapewniając profesjonalizm w realizacji zleceń, zgodność...usługi remontowo - budowlane